Slider Modena spintos stumdomomis durimis

PRIVALUMAI: Minimalistiniai durų profiliai. Plonos linijos. Nematomas viršutinis bėgelis. Švelnaus uždarymo sistema. Neribotos durų dalinimo galimybės: vertikaliai, horizontaliai ir įstrižai. Šiuolaikiška spalvų paletė.

Minimalistiniai durų profiliai

Įstrižas durų dalijimasNematomas viršutinis bėgelis spintoms

Originali rankenėlė spintos duryse

STUMDOMŲ DURŲ DALINIMO VARIANTAI: 1. Ištisinis užpildas be dalinimo. 2. Durų dalinimas su horizontalia rankenėle. 3. Horizontalus durų dalinimas minimalistine juostele. 4. Vertikalus durų dalinimas minimalistine juostele. 5. Įstrižas durų dalinimas minimalistine juostele.

GALIMI STUMDOMŲ DURŲ UŽPILDAI: 1. Blizgios plokštės. 2. Šiuolaikiško ir klasikinio dizaino plokštės. 3. Dažyti, blizgūs stiklai. 4. Dekoratyviniai stiklai ir stiklai su nuotrauka. 5. Veirdrodžiai: skaidrūs ir tamsinti. 6. Ratanas, bambukas, tapetai. Visus užpildus galima derinti tarpusavyje.


RANKENĖLĖS.
 Siūlome keturių formų rankenėles: trumpos, ilgos, horizontalios ir rėmelyje. Galima rinktis ir duris be rankenėlių.

KAINOS. Platus minimalistinių durų rėmelių pasirinkimas leis patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius. Šių spintų vertė yra didesnė nei jų kaina.

Indeco, Simply system, Rejben spintos stumdomomis durimis

Modernios spintos stumdomomis durmis
Slider Profi spinta su baltu ir juodu stiklais
Indeco spintos su stiklinėmis durimis
Indeco spinta su stiklinėmis durimis
Spintos stumdomomis durimis Indeco
Spintos stumdomomis durimis Indeco

APIE INDECO, SIMPLY SYSTEM, REJBEN spintas. Geras šių sistemų kainos ir kokybės santykis padėjo užtarnauti klientų pasitikėjimą. Itin didelis spalvų ir rankenėlių formų pasirinkimas.

Klientui pageidaujant, papildimai montuojamas durų pritraukėjas: durys užsidaro saugiai(neprispausite pirštų), tyliai ir lengvai, durys visada bus uždarytos iki galo ir pačios esant grindų nelygumui neatsidarys.
Neribojamas užpildų pasirinkimas: blizgi plokštė, dažyti, dekoratyviniai stiklai, veidrodžiai, stiklai su fototapetu, Rattanas, bambukas ir dar daug kitų.

Spintos stumdomomis durimis – naudingi patarimai

Kaip teisingai pasirinkti spintos vidaus įrangą?

Pirmiausia tiksliai žinokite, kokios paskirties turi būti spinta: ar prieškambario, ar miegamojo, ar vaikų kambario. Tada pasidarykite daiktų, kuriuos norite laikyti spintoje, sąrašą. Vėliau galėsite patikrinti projektuotojo pateiktą spintos projektą, ar jis tikrai Jums tinka ir ar viską sudėsite į spintą, ką buvote planavę.

Kiek kainuoja spintos vidus? Į ką reikėtų atsižvelgti projektuojant vidaus įranga?

Svarbiausia: nepasiduokite kai kurių pardavėjo žaidimui: pas mus spintos bėginio metro kaina tik 100 eur, pas mus dar pigiau… Visi baldų gamintojai perka baldines plokštes iš tų pačių kelių tiekėjų. Taigi, šie skaičiai tai tik reklaminis triukas. Išvada: tas pats gamintojas gali pagaminti spintą, kurios bėginis metras bus 100 eur, ir spinta, kurios bėginis metras – 300 eur. Kaina priklauso nuo baldinės plokštės kiekio. Kuo daugiau sunaudojama plokštės bei papildomos įrangos(stalčių, krepšelių, ištraukiamų kabyklų), tuo spinta kainuos brangiau. Mes bendradarbiaujame su visais baldinės plokštės gamintojais, todėl turime didelį baldinės plokštės asortimentą geromis kainomis. Mažiausiai kainuoja pakaba ilgiems arba trumpiems drabužiams – jai reikia tik metalinio vamzdžio ir jo laikiklių. Jei reikia daugiau lentynų, kaina išaugs, nes bus sunaudota daugiau plokštės. Jei Jums reikia stalčių, metalinių krepšelių, įvairių laikiklių kaina irgi gali išaugti.

Kaip paruošti vietą spintai stumdomomis durimis?

Kiekvienai spintai būtina paruošti vietą. Jei vieta gerai vieta spintai, mažiau iškyla problemų pirkėjui ir spintų gamintojams, taupomas laikas ir pinigai. Dažniausiai pasitaikančios bėdos – nelygios grindys, lubos bei sienos. Tai sukelia problemų projektuojant spintas. Jei grindys nelygios visos durys suvažiuos i tą pusę, kur grindys žemesnės. Jei nelygios lubos ir projektuojant tai nepastebima, gali atsitikti taip, kad sumontavus duris jos kažkurioje vietoje pradės strigti. Jei nelygios sienos, sudėjus lentynas matysis tarpai tarp lentynų ir sienos. Todėl jei įmanoma, darydami remontą, pasirūpinkite, kad būtų lygios sienos, grindys ir lubos. Jei tokių galimybių neturite – nepergyvenkite – visus nelygumus pastebėsime ir rasime sprendimą kaip suprojektuoti spintą kai sienos, lubos ar grindys nėra idealiai lygios. Idealiai lygių lubų ar sienų niekada nebuvo ir vargu ar bus! Svarbu prieš projektuojant spintą atlikti tos vietos, kur stovės spinta, remontą: ištapetuoti arba nudažyti sienas ir sudėti grindis. Jei toje vietoje, kur bus montuojama spinta, tvarkingai ištapetuosite ar nudažysite sienas, nebereikės į spintą dėti taip vadinamos spintos ‘nugaros’ – nemažai sutaupysite.

Kokią durų sistemą pasirinkti?

Stumdomos sistemos būna plieninės ir aliumininės. Aliumininių ir plieninių sistemų kokybė beveik nesiskiria. Šiuo metu aliumininių sistemų kaina beveik nesiskiria nuo plieninių sistemų, todėl mes naudojame tik aliuminines sistemas. Šios sistemos atrodo solidžiau nei plieninės. Be to, aliuminis yra lengvesnis, todėl apatiniams ratukams tenka mažesnis krūvis ir jos tarnaus ilgiau, o durelės važinės tyliau. Į ekstra klasės stumdomų durų sistemas montuojama durų švelnaus uždarymo sistema. 

Kokį stumdomų durų užpildą rinktis?

Svarbu prie interjero gražiai priderinti durų užpildą. Rinktis tikrai yra iš ko: baldinė plokštė (vokiška, lenkiška, itališka, austriška), įvairus stiklai (Stiklas su grafika, įvairių spalvų Lacobel dažytas lakuotas stiklas, skaidrūs, tamsinti: bronziniai, pilki veidrodžiai, matiniai stiklai, Rattan pinta plokštė, bambukas, oda, tapetai(Jūsų arba mūsų siūlomi).
Stiklas ir veidrodis yra apklijuojami apsaugine plėvele, todėl dėl saugumo jaudintis neverta.
Turėdami didelį medžiagų durų užpildams pasirinkimą mūsų dizaineriai padės įgyvendinti visas Jūsų idėjas.

Keli patarimai kurie padės sutaupyti:

1. Rinkitės įmonę, kurioje projektavimas ir dizainerio atvykimas yra nemokami.

2. Vidaus įrangai nereikia brangios plokštės. Ji vis vien bus paslėpta už stumdomų durų, iš jos taip pat nereikalaujamo didelio atsparūmo drėgmei ar įbrėžimams. Todėl pasirinkite kuo pigesnę plokštę.

3. Visada yra patogiau kai rūbai tvarkingai kabo ant kabyklų, yra puikiai matomi ir pasiekiami, todėl lentynų kiekį siūlome sumažinti iki minimumo.

Spintos stumdomomis durimis – kaip prižiūrėti?

Dulkes ir nešvarumus nuo metalinių konstrukcijų – apatinių kreipiančiųjų pavažų, kuriomis slenka spintos durys valykite siurbliu. Priešingu atveju dulkės ir nešvarumai susikaups ant ratukų ir trukdys lengvai slankioti durims. Stenkitės, kad ant LMD plokščių nepatektų drėgmės ir chemiškai aktyvių medžiagų. Negalima naudoti valymo priemonių, kuriose yra stiprių chemikalų. Duris ir šonines detales rekomenduojama sykį per savaitę nuvalyti minkšta šluoste. Šviežias riebalų dėmes galite nuvalyti nedideliu kiekiu vandens ir skystu muilu, paskui greitai nublizginti servetėle. Veidrodinių paviršių nerekomenduojame valyti įprastomis sintetinėmis priemonėmis, skirtomis langų valymui. Nuo jų veidrodis gali apsiblausti ir netgi gali atsirasti dėmių. Taip pat nerekomenduojame valyti sausu būdu, nes galite subraižyti paviršių. Veidrodį geriausia valyti amoniaku arba specialia veidrodžiams valyti skirta priemone. Taip pat galite valyti ir stiklus.  Jei turite kitų klausimų susijusių su spintomis stumdomomis durimis – klauskite mūsų. Patarsime, kiek reikia pasirinkti durų, kokią pasirinkti ir kaip išdėstyti vidaus įrangą – lentynas, kabliukus, krepšius. Profesionalūs dizaineriai padės parinkti durų užpildų spalvas derančias prie Jūsų interjero.

Verta žinoti, kad…

… sienų ir grindų išlyginimui naudojamos LMD plokštės, kurių plotis 8-10 cm;

… ant plytelių būtinai rekomenduojame dėti LMD plokšte tam, kad važinėjančios stumdomos durys „nešokinėtų” ant plytelių siūlių;

… spintos karkasui naudojamos 18 mm o durų užpildui 10 arba 18 mm LMD plokštės, įvairūs stiklai ir kt.;

… veidrodinės stumdomos durys apklijuojamos apsaugine plėvele – todėl net daužomos jos nesubyra (voratinklio efektas). Jeigu turite klausimų visada gali kreiptis – mes atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Kodėl verta pasirinkti mus:

Savo veikloje didelį dėmesį skiriame dizainui. Tačiau vien tik jo neužtenka. Ji reikia suderinti su individualiais pirkėjo poreikiais bei galimybėmis. Todėl suderinus visus šiuos komponentus ir radus optimaliausią sprendimą, sukuriamas originalūs gaminys, vertas šiuolaikinio, reiklaus pirkėjo – Jūsų. Jo kaina Jus maloniai nustebins. Mes įsipareigojame stebėti rinkos naujoves ir siūlyti Jums moderniausius bei praktiškiausius sprendimus ir madingiausias spintas. Nuolaidos iki 50 ar 70 %? Tokiu atveju mums reikėtų primokėti iš savo kišenės… Netikėkite tokiomis akcijomis nes stebuklų juk nebūna… Mes pagaminsime Jums stilingus baldus už tikrai gerą kainą!

Sieninės spintos
Sieninių spintų ir durų foto
Spintos vidaus įrengimas
Spintos vidaus įranga
Stumdomų durų sistemos
Stumdomų durų sistemos
Stumdomų durų užpildai
Stumdomų durų užpildai