Kokia yra mūsų gaminamų virtuvės baldų kaina?
– Kiekvienas virtuvės baldų komplektas yra kuriamas pagal Jūsų pageidavimus ir lūkesčius – individualiai Jums.
– Preliminari kaina skaičiuojama turint pirminį virtuvės baldų projektą. Jis gali būti nubraižytas ir pačio užsakovo – svarbu pateikti kuo daugiau informacijos.
– Tiksli kaina gali būti apskaičiuota tik po to, kai bus tikslus projektas.

Kokia gali būti tiesinio metro kaina?
To paties dydžio/ilgio virtuvės baldai gali turėti skirtingas išlaidas. Pavyzdys: spintelė su durelėmis ar spintelė su stalčiais, dydžiai tie patys, tačiau kaina gali skirtis net dvigubai. Todėl siūlome pamiršti tokį virtuvės kainos skaičiavimo būdą.

Kaip galima sumažinti virtuvės baldų kainą?
I. Projektuojant virtuvę. Projektuojant virtuvės baldus pateiksime optimaliausią kainą – atsižvelgsime į Jūsų pageidavimus ir maksimaliai sumažinsime išlaidas: atsisakysime nereikalingų sprendimų, akcentuosime būtinus. Viskas tam, kad Jūsų virtuvė būtų patogi ir tarnautų ilgai.

II. Virtuvės durelės(fasadinė dalis). Kaina – nuo pigiausių iki brangiausių:
1. Lenkiškos, čekiškos laminuotos plokštės. Pigiausi bet ne blogiausi. Tiesiog mažesnis spalvų pasirinkimas.
2. Vokiškos, austriškos laminuotos plokštės. Didesnis spalvų pasirinkimas. Didesnės sąnaudos plokščių gamybai – todėl jų kaina didesnė.
3. Itališkos laminuotos plokštės. Italų dizainerių kurti plokščių dekorai žavi daugelį… Todėl iš laminuotų plokščių grupės jų kaina pelnytai yra didžiausia.
4. Blizgios laminuotos plokštės
5. Matinio dažytos plokštės
6. Blizgios dažytos plokštės
7. Matinio dažymo durelės su filingais

III. Furnitūra. Čia, deja, daug negalėsime sutaupyti, bet galėsime pasiūlyti keletą sprendimų kurie padės sumažinti galutinę kainą.

Apie mūsų virtuvės baldus:

Kokios yra virtuvės baldų kainos? Didžiąją kainos dalį sudaro virtuvės baldų furnitūra: kuo daugiau stalčių, pakeliamų mechanizmų, ištraukiamų krepšių pasirinksite – tuo virtuvė bus brangesnė. Renkantis furnitūra nerekomenduojame taupyti – juk nuo jos priklausys ar virtuvė bus patogi ir tarnaus ilgai.

Kokią naudojate baldų furnitūrą? Naudojame geriausią furnitūrą: Blum, Hettich, FGV, Rejs, GTV.

Iš kokių medžiagų daromas virtuvės korpusas? Virtuvės korpusas gaminamas iš 18 mm storio LMD plokštės, o kraštai laminuojami 1 mm PVC juosta. Galimos įvairios korpuso spalvos.

Kokios medžiagos naudojamos gaminant virtuvės dureles? Turime didelį dekorų ir spalvų pasirinkimą. Virtuvės durelėms naudojame dažytas plokštes: matinę ir blizgią poliruotą. Mėgstantiems skandinavišką stilių galime pasiūlyti įvairius durelių frezavimo būdus. Naudojame ir blizgias akrilu dengtas MDF plokštes, kurios yra ypač atsparios įbrėžimams bei drėgmei. Taip pat galime pasiūlyti kokybiškas ir stilingas įvairių gamintojų laminuotas plokštes.

Kokius galima rinktis stalviršius? Siūlome rinktis tik kokybiškus Cleaf, Egger, Duropal, Ecopal, Kronospan stalviršius. Taip pat siūlome medžio masyvo ir vokiečių gamintojo GetaCore® dirbtinio akmens stalviršius.

Per kiek laiko pagaminama virtuvė? Virtuvės gamybos terminas nuo sutarties pasirašymo: 30-50 dienų. Atskiru susitarimu galimas trumpesnis terminas.

Ar virtuvės baldams suteikiama garantija? Taip, mūsų virtuvės baldams suteikiama 2 metų garantija.

Kiek kainuoja virtuvės baldų projektas? Užsakant baldus virtuvės projektas yra visiškai nemokamas.

Sužinokite savo virtuvės baldų kainą:

Užpildykite visus laukelius ir prisekite virtuvės brėžinį - tik taip galėsime paskaičiuoti Jums virtuvės kainą. Laukeliai, pažymėti žvaigždute* yra privalomi.


Galimi failų tipai: doc,docx,pdf,gif,jpg,jpeg
Maksimalus failo dydis: 5 MB